Nabídka práce: TECHNIK/TECHNIČKA v oblasti chemie materiálů

Ředitel Českého institutu výzkumu a pokročilých technologií (CATRIN) Univerzity Palackého v Olomouci vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice TECHNIK/TECHNIČKA v oblasti chemie materiálů.
Obor/specializace: Oblast chemie, fyziky, nanomateriálových věd.

Pracoviště: CATRIN
Úvazek: 1,0 nebo dle dohody
Místo výkonu práce: Olomouc
Termín nástupu: 01. 08. 2022

Pracovní náplň

Specificky se jedná o materiálovou chemii se zaměřením na syntézu a/nebo aplikace grafenu, MXenu a jejich derivátů.

Popis pracovní náplně:

  • technická podpora pro syntézu materiálů a testování/charakterizaci
  • úzká spolupráce se zkušenými členy týmu
  • příprava reportů a sestavování grafů na základě získaných dat

Činnost technického pracovníka je zaměřena na syntézu materiálů spojujících deriváty grafenu a MXenu pro aplikace při ukládání energie, jako jsou baterie a superkondenzátory. Zaměstnanec bude součástí zkušeného mezinárodního týmu s nejmodernějším vybavením.

Kvalifikační požadavky

  • bakalářský nebo magisterský titul v jednom z následujících oborů: chemie, materiálové vědy, chemické inženýrství a příbuzné obory
  • aktivní znalost anglického jazyka na úrovni B2

Pozn. Vybraní uchazeči budou pozváni na přijímací pohovor, který proběhne v anglickém jazyce.

Co nabízíme

  • motivační mzdové podmínky
  • zázemí jednoho z největších zaměstnavatelů v Olomouckém kraji
  • příležitosti k odbornému i osobnímu rozvoji
  • 30 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a řadu dalších zaměstnaneckých benefitů

Dokumenty k výběrovému řízení

  • Strukturovaný životopis včetně popisu aktuálního zaměření uchazeče

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Kontaktní osoba

Bakandritsos Aristeidis, Ph.D., a.bakandritsos@upol.cz+420585634950

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 07.07.2022.

Author
Martina Šaradínová
June 8, 2022